جستجو | تماس با ما
| | | | | |
مسابقات نیمه نهایی گل کوچک جام رمضان مهرجان برگزار گردید.

مسابقات نیمه نهایی گل کوچک جام رمضان مهرجان در محل برگزاری این دوره از مسابقات در یک شب مهتابی ولی با هوای بسیار گرم برگزار گردید. این مسابقات که از حساسیت ویژه ای برخوردار بود با پیروزی دو تیم مدعی منتظران قائم و شهید براتعلی شمسایی به پایان رسید. نتیجه مسابقه اول به شرح زیر می باشد.

مسابقه اول

منتظران قائم 2 _ سوپر لبنیاتی صادق 1

بهترین بازیکن این دیدار اقای مقداد اقبال از تیم سوپر لبنیاتی صادق معرفی گردید.

در این مسابقه هیجان در ورزشگاه به اوج خود رسید. دو تیم پا به پای هم جلو امدند و پس از 30 دقیقه مبارزه نفس گیر، با نتیجه مساوی هر تیم با یک گل زده به مسابقه پایان دادند تا یکبار دیگر ، ضربات پنالتی باشد که فینالیست مسابقات را مشخص نماید. ضربات پنالتی اغاز گردید و پس از چند ضربه از سوی دو تیم، بالاخره کیومرث شمسایی با گل نمودن یک ضربه، رویا و خواب فینالیست شدن هواداران سوپر لبنیاتی صادق را به کاپوس وحشناک مبدل نمود و این تیم را از صعود به فینال مسابقات بازداشت و مرحله رده بندی فرستاد.

مسابقه دوم بین دو تیم مدعی شهید برات و هلال احمر برگزار شد که نتایج ان به شرح زیر می باشد.

مسابقه دوم

شهید براتعلی شمسایی 2 _ هلال احمر 0

بهترین بازیکن این مسابقه اقای حسن شمسایی از تیم شهیدبراتعلی شمسایی معرفی گردید.

این مسابقه با وجود بازیکنان با تجربه و شاخص بسیار در هر دو تیم جذابیت و اهمیت ویژه ای داشت. بازی با سوت داور اغاز گردید و پس از چند دقیقه از گذشت بازی و ردّ و بدل شدن مکرر توپ بین دو تیم بالاخره قفل دروازه تیم هلال احمربا گل اصغر الهی شکسته شد و نیمه اول با این نتیجه به پایان رسید. نیمه دوم، هر دو تیم با تاکتیک و ترکیب جدید وارد گود شدند که هر دو تیم موقعیت های خوبی را کسب نمودند که در اواسط نیمه دوم ،حسن شمسایی کاپیتان تیم شهید برات توانست، تکنیک وتجربه خود را به رخ تیم مقابل بکشد و با استفاده از یک شوت سرکش سقف دروازه تیم هلال احمر را فرو ریخت تا هیچگونه صحبتی و ادعایی برای نتیجه این بازی باقی نگذارد. در این مسابقه یکی از بازیکنان تیم شهید براتعلی شمسایی به علت عدم توجه به تذکرات داور کارت قرمز دریافت نمود و بنا بر اظهارات کمیته اضباطی و ناظرین بازیها احتمال عدم حضور وی در مسابقه فینال نیز قوت گرفته است.

با توجه به نتایج بدست امده دو تیم شهید براتعلی شمسایی و منتظران قائم به مسابقه فینال صعود کردند و دو تیم هلال احمر و سوپر لبنیاتی صادق برای کسب جایگاه سوم به مرحله رده بندی راه پیدا نمودند.

کانون فرهنگی هنری مسجد حضرت ابوالفضل (ع) مهرجان

در حال نمايش فرم
صفحه نخست مدیریت سایت