جستجو | تماس با ما
| | | | | |
استعلام آنلاین ریز خلافی خودرو و نمره منفی گواهینامه

رئیس پلیس مرکز اجرائیات راهور ناجا از مشاهده میزان خلافی ماشین از طریق سایت اینترنتی راهور خبر داد.

سرهنگ کرمی اسد گفت: صاحبان خودرو جهت اطلاع از آخرین مبلغ خلافی خودرو و میزان جریمه ماشین خود می توانند به سایت اینترنتی راهور به نشانی www.rahvar120.ir مراجعه کنند.

وی در خاتمه نیز به تغییر شماره سامانه پیامکی برای اطلاع از خلافی خودرو اشاره کرد و افزود: سامانه پیامکی ۳۰۰۰۵۱۵۱ از دسترس خارج شده و مالکان خودرو از این پس برای اطلاع از میزان خلافی خود می بایست شماره VIN خودرو را به سامانه پیامکی ۱۱۰۰۰۵۱۵۱ ارسال کنند،

البته این سامانه به صورت موقت راه اندازی شده است تا پل ارتباطی ما با مردم قطع نشود.

پی نوشت: شماره پیامک استعلام خلافی خودرو، نمره منفی خودرو و گواهینامه باز هم تغییر کرد که در زیر جزییات آنرا می‌بینید:

شماره پیامک جدید استعلام خلافی خودرو و نمره منفی گواهینامه: مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات – اجرائیات و دست‌افزار راهور ناجا شماره پیامک جدید ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ را برای استعلام مبالغ جرایم، نمره منفی و تخلفات پرداخت نشده، اعلام کرد.

دقت داشته باشید که در هنگام تایپ کد ۱۷ رقمی فاصله لازم نیست. در تشخیص اعداد و حروف به خصوص ۱ و i دقت کنید چون گاهی به جای حروف عدد و یا به جای عدد حروف تایپ می کنید و این باعث عدم پاسخ می شود.

متقاضیان می توانند برای گرفتن میزان خلافی همراه با شناسه قبض و شناسه پرداخت به سامانه پیامکی و همچنین برای استعلام نمره منفی گواهینامه و بند محرومیت گواهینامه، مطابق زیر اقدام کنند:

استعلام مبلغ تخلف به همراه شناسه قبض و پرداخت: - یا شماره VIN خودرو (شماره ۱۷ رقمی پشت کارت خودرو که با IR شروع می‌شود) را با یک * (ستاره) به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ پیامک کنید؛ (اول شماره VIN، بعد ستاره را وارد کنید)

- یا شماره بارکد خودرو (شماره ۸ رقمی پشت کارت خودرو که زیر بارکد است) را با یک # (مربع) و سپس یک * (ستاره) به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ پیامک کنید؛ (اول مربع، بعد عدد هشت رقمی و در آخر ستاره را وارد کنید)

دریافت نمره منفی گواهینامه: - ارسال شماره گواهینامه به شماره اس ام اس : ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰

دریافت پیامکی خلافی خودرو - یا شماره VIN خودرو (شماره ۱۷ رقمی پشت کارت خودرو که با IR شروع می‌شود) را به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ پیامک کنید؛ - یا شماره بارکد خودرو (شماره ۸ رقمی پشت کارت خودرو که زیر بارکد است) را با یک # (مربع) به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ پیامک کنید؛ (اول #، بعد عدد هشت رقمی را وارد کنید)

منبع خبر : راهور ناجا

جهت استعلام به سایت اینترنتی راهور مراجعه فرمایید

1-پرداخت الکترونیکی جرائم رانندگی

2-استعلام تخلفات رانندگی

3-استعلام نمره منفی

شماره تلفن مرکز اطلاعات وکنترل ترافیک پلیس راهور ناجا بصورت شبانه روزی پاسخگوی هموطنان عزیز می باشد.

021-88255555

در حال نمايش فرم
پیام(2711): سلام. برای گرفتن اخذ استعلام ماشین خارجی که این کد۸رقمی پشت کارت رانداردچه بایدکرد
فرستنده: بصیری زاده.
تاريخ: ۱۳۹۶/۵/۲۹ - ۲۳:۳۰:۲۶
پیام(2453): سلام من شماده 11012020رو داشتم که وقتی دوربین خلاف رو میگیره برام پیامک میشه ولی الان برام 60تومان خلاف اومده نمیدونم چطور و کجا جریمه شدم پیام نیامده
فرستنده: یوسفی
تاريخ: ۱۳۹۵/۷/۱۴ - ۱۵:۵۸:۲۳
پیام(2424): با تقدیم سلام وخسته نباشی به تمامی پرسنل دایره راهنمایی و رانندگی کشور که نتیجه زحمات وتلاش آنها سلامتی وایمنی رانندگی در سطح داخل شهری و برون شهری میباشد. و آرزوی سلامتی برایشان از خداوند..من بعنوان یک راننده سعی بر آن داشتم که به قوانین ر. ر. احترام گذاشته و به آن عمل نمایم.. مشکل من که یک شهرستانی هستم عدم اگاهی از طرح ترافیک و منطقه های ممنوعه خیابانهای تهران میباشد .خواهشمنداستمرا راهنمایی کنید. ناگفته نماند از۱۶، ۳ ،۹۴ تا ۲۱ ، ۲ ، ۹۵ متاسفانه براثر عدم آگاهی متحمل جریمه تردد (۱۲مورد) دریک منطقه خاص ( بخاطر بیمارستان فارابی) شده ام که باعث شرمندگی و رنجش خاطر م شده است. ضمن معذرت خواهی وشرمندگی لطفا. راهنمایی فرمایید.
فرستنده: غلامرضا رحیم بروجردی
تاريخ: ۱۳۹۵/۳/۲۴ - ۱۴:۳۱:۲۵
صفحه نخست مدیریت سایت